O NAS

Naszą misją przewodnią jest zapewnienie Klientom jak najszerszej gamy usług prawniczych w jednym miejscu, połączone z wysoką jakością usług i wykwalifikowaną kadrą o dużym doświadczeniu i wiedzy.

Usługi są świadczone kompleksowo, a Klient w odpowiedzi na zapytanie uzyskuje analizę danego problemu opartą na aspektach cywilnych, administracyjnych oraz podatkowych. W tym celu nawiązaliśmy współpracę z notariuszami, doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, specjalistami do spraw pozyskiwania funduszy unijnych oraz rzeczoznawcami z różnych dziedzin, a przede wszystkim innymi adwokatami. Współpraca umożliwia wymianę doświadczeń oraz konsultacje w celu rozwiązywania zawiłych i skomplikowanych spraw z korzyścią dla obsługiwanego Klienta.

Naszym celem jest wyeliminowanie sytuacji, w której Klient musi korzystać z kilku różnych kancelarii, bowiem każda z nich specjalizuje się w innej dziedzinie.

W tym celu zapewniamy pomoc już na etapie przedsądowym i towarzyszymy Klientowi podczas całego postępowania sądowego a także postępowania egzekucyjnego do jego zakończenia. W razie potrzeby Klient ma możliwość konsultacji za naszym pośrednictwem ze specjalistami z innych dziedzin, w tym innymi adwokatami lub doradcami podatkowymi. Współpraca z kancelariami notarialnymi sprawia, że Klient przychodząc do nas pozbywa się obowiązku poszukiwania właściwego notariusza, samodzielnego umawiania się na spotkanie i ponoszenia wysokich kosztów sporządzenia aktów notarialnych.

Komentarze są wyłączone.