ŚWIADCZONE USŁUGI

Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojmowanej pomocy prawnej na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, instytucji państwowych i samorządowych, innych osób prawnych oraz osób fizycznych.

Usługi świadczone są w ramach stałej obsługi prawnej, jak również zleceń jednostkowych. Poza reprezentowaniem Klientów przed sądami i innymi organami oferujemy także inne usługi prawne, jak bieżące konsultacje, prowadzenie negocjacji, sporządzanie opinii prawnych i analiz, sporządzanie projektów umów, statutów i innych aktów prawnych, obsługę korporacyjną przedsiębiorstw, jak również prowadzenie szkoleń.

W praktyce zajmujemy się prowadzeniem spraw m.in. z zakresu prawa cywilnego, w tym spraw dotyczących nieruchomości, prawa pracy, prawa rodzinnego i spadkowego. Występujemy w charakterze obrońcy lub pełnomocnika pokrzywdzonego przed sądami w sprawach karnych i karnych gospodarczych.

Dzięki współpracy z kancelariami adwokatów i radców prawnych z całej Polski, Kancelaria reprezentuje interesy klientów nie tylko w okolicach Poznania, czy Grodziska Wlkp., lecz także w innych regionach Polski.

Klienci Kancelarii mogą się kontaktować z nami przez 24h na dobę poprzez elektroniczne środki przekazu, tj. internet, a w sprawach nagłych telefonicznie.

Komentarze są wyłączone.