ADWOKAT JAN ŁOPATOWSKI

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu – rocznik 2010. Pracę magisterską obronił z zakresu prawa karnego materialnego – zagadnienia prowadzenia pojazdów pod wpływem alkoholu i środków odurzających.

W latach 2011 – 2013 odbył aplikację adwokacką w Kancelarii adwokata Filipa Wozińskiego, współpracującej z adwokatem Krzysztofem Łopatowskim z Adwokackiej Spółki Partnerskiej Synowiec Łopatowski Sobusiak Wierchowicz Kowalczyk. W 2014 r. zdał egzamin adwokacki i od tego czasu wykonuje zawód adwokata, kontynuującego tradycję rodzinną już w trzecim pokoleniu.

Partner Adwokackiej Spółki Partnerskiej Duliniec Jurewicz Łopatowski Szcześniak z siedzibą w Gorzowie Wielkopolskim.

Biegle włada językiem angielskim. Specjalizuje się w zagadnieniach z zakresu prawa karnego oraz cywilnego, a przede wszystkim w sprawach odszkodowawczych, działowych, spadkowych oraz rodzinnych i opiekuńczych.

Zebrane doświadczenie pozwala mu na skuteczne świadczenie usług na najwyższym poziomie. Wszystkie sprawy prowadzone są przez niego z takim samym zaangażowaniem, przy zachowaniu najwyższej staranności, sumienności oraz dbałości o dobro i interes Klienta.

W wolnych chwilach uprawia sport, a także interesuje się kinematografią oraz piłką nożną.